Print With Smile

Značka patří do rodiny brandů naší společnosti FUEL INVEST, SE se sídlem v Praze. Společnost byla založena v roce 2012 a v současné době patří mezi ověřené české výrobce 3D filamentů (3D tiskových strun) s vlasními výrobními linkami v Praze Radotíně.

  • Precizní české produkty

  • Vysoký důraz na kvalitu

  • Důsledná výstupní kontrola

  • Láska k 3D tisku

  • Špičková technologie výroby
  • Barevná stálost filamentů

Společnost FUEL INVEST, SE

Jsme mladá společnost, otevřená novým nápadům a připravená naplňovat požadavky zákazníků.

2012

Založení společnosti

2017

Orientace na plastikářský průmysl

2018

Vývoj nových směsí na výrobu 3D tiskových strun

2019

Spuštění provozu výroby

O SPOLEČNOSTI

Společnost FUEL INVEST, SE se sídlem v Praze, byla založena v říjnu 2012 a je ryze českou společností bez zahraniční účasti. V rámci obchodu se společnost začala v roce 2017 více soustředit na plastikářský průmysl. V srpnu 2018 jsme ve spolupráci s VŠCHT Praha – Ústavem polymerů, získali dotaci od MPO v rámci OPPIK „Inovativní voucher“ na projekt „Vývoj nových směsí pro výrobu 3D tiskových strun“, související s vývojem spotřebního materiálu pro 3D tiskárny pracující v technologii FFF / FDM. V návaznosti na tento výzkum jsme zahájili vlastní výrobu filamentů pod značkou
3D FIlaments – Print With Smile.

NAŠE CÍLE

Hlavním cílem společnosti je poskytovat vysoce kvalitní 3D filamenty při zachování atraktivních cen a stálé dostupnosti. Vyrábět a dodávat funkční 3D tiskové struny, které požadují nároční zákazníci. Jedním z klíčových principů společnosti je individuální přístup a spokojenost zákazníků.

Dodáváme 3D filamenty
Print With Smile do celého světa

Potřebujete více informací?

Zajímáte se o naše produkty?
Rádi vám odpovíme na vaše dotazy.

NAŠI PARTNEŘI